خبر خوبی برای طرفداران PlayStation و بازیبازان در PS4 داریم. اگر نگران بودید که هیچ عنوانى براى مقابله با Halo: The Master Chief Collection در دست ندارید پس بگذارید به شما بگوییم که Uncharted: The Nathan Drake Collection به زودی به میدان مبارزه ى انحصارى ها و بازی هاى بازسازى شده وارد خواهد شد(البته مقایسه ى دو عنوان ذکر شده کار درستى نمی باشد زیرا سبک های متفاوتی دارند و فقط به این دلیل است که هر دو مجموعه اى از عنوان هاى بازسازى شده هستند).

Uncharted: The Nathan Drake Collection برروی فروشگاه PlayStation لیست شده و فقط از طریق نسخه ی موبایل بخش آمریکای شمالی فروشگاه PlayStation قابل مشاهده است.

 این عنوان دیگر در فروشگاه PlayStation قابل مشاهده نیست.

اینطور که به نظر می رسد، این مجموعه در خود سه عنوان Uncharted: Drake’s Fortune ،Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception را جای داده است. البته هنوز پلتفرم هایی که این باندل بر روی آن ها عرضه می شود، مشخص نشده است اما بدون شک می توان گفت که این بازی، انحصاری PS4 خواهد بود.

می توان امید داشت که از این عنوان در کنفرانس سونی در E3 به همراه تریلر یا دمویی از Uncharted 4: A Thief’s End که هنوز تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد، رونمایی شود.

کنفرانس سونی در E3 در دوشنبه، ١۵ام ژوئن، برگزار می شود.

image